تکنولوژی پرداخت موبایلی:

در حال حاضر (اکنون) با داشتن کارت های بانکی کمتر کسی پول نقد زیادی را با خود حمل می کند. و در اغلب اوقات می توانیم بدون همراه داشتن پول نقد هزینه هایمان را پرداخت کنیم. بدون همراه داشتن پول نقد می توانیم از بقالی خرید کنیم، بنزین بزنیم، غذا سفارش دهیم و تمامی هزینه ها را با کارت بانکی خود پرداخت کنیم. (البته اگر کارت خوان جواب بده.)

با وجود تکنولوژی پرداخت موبایلی حتی دیگر نیازی به همراه داشتن کارت های بانکی نیست. سیستم های پرداخت با موبایل می توانند اطلاعات کارت های بانکی شما را روی گوشی هوشمند ذخیره نمایند تا در هنگام خرید تنها با گرفتن گوشی خود در مقابل بارکد فروشگاه، و وارد نمودن رمز کارت هزینه های خرید خود را با سرعت و امنیت بیش تر پرداخت نمایید.

تجارت پی (فروشنده) تکنولوژی پرداخت موبایلی فروشگاه ها / فروشنده ها:

تجارت پی (فروشنده) نسخه پرداخت موبایلی فروشگاه ها است. که امکان خرید و پرداخت آسان در بستری بسیار امن را فراهم می نماید.

تجارت پی (فروشنده)جایگزین مناسب دستگاه کارت خوان است : در تجارت پی (فروشنده) تراکنش خرید از طریق اسکن بار کد خریدار انجام می شود. و دیگر نیازی به دستگاه کارت خوان نخواهید داشت.

اگر صاحب فروشگاه هستید؛کافی است نرم افزار تجارت پی (فروشنده) را دانلود کنید و روی گوشی یا تبلت خود نصب نمایید و فروشگاه خود را به تکنولوژی پرداخت موبایلی مجهز کنید.

می دانیم که به مشتریان خود اهمیت می دهید. تجارت پی (فروشنده) علاوه بر تکنولوژی پرداخت موبایلی، امکانات مشتری مداری وتبلیغاتی متفاوتی را برای کسب کار شما فراهم می کند.

ویژگی پرداخت در تجارت پی (فروشنده):

نرم افزار فروشنده . خدمت دیگری از بانک تجارت.

هزینه نگهداری مشتری فعلی خیلی کمتر از هزینه جذب مشتریان جدید است. کوپن های تخفیف و سایر امکانات مشتری مداری تجارت پی (فروشنده) شما را در این امر یاری خواهد کرد. با تجارت پی (فروشنده) علاوه بر پرداخت موبایلی، امکانات مشتری مداری مختلفی بشرح زیر خواهید داشت.

سایر امکانات تجارت پی (فروشنده):

تجارت پی (فروشنده) چگونه کار می کند؟

1) ثبت نام و فعال سازی
برای استفاده از تجارت پی (فروشنده) اطلاعات کاربری و شماره حساب بانک تجارت خود را وارد نمایید. بر اساس اطلاعات وارد شده تجارت پی (فروشنده) بارکد مخصوص فروشگاه شما را تولید می نماید. و پس از بررسی مدارک ارسال شده برنامه شما فعال خواهد شد

2) بارکد اختصاصی فروشگاه
با داشتن بار کد اختصاصی فروشگاه خود، دیگر نیازی به دستگا های کارت خوان نخواهید داشت.فرآیند خرید به با اسکن بارکد و ورود رمز دوم کارت بانکی به راحتی انجام می شود.

3) اسکن بارکد مشتریان
فروشنده یا صاحب فروشگاه می تواند با اسکن بارکد مخصوص هر مشتری، آن ها را شناسایی کرده و فاکتور فروش دیجیتالی را برای مشتریان ارسال نماید.

4) صدور فاکتور دیجیتالی برای مشتری
علاوه بر اسکن بار کد مخصوص مشتری، می توانید با ورود شماره موبایل، مشتری را شناسایی و فاکتور دیجیتالی را ارسال نمایید.

5) اطلاع رسانی پرداخت موفق
پس از پرداخت رسید پرداخت برای خریدار و فروشنده نمایش داده میشود

6) مدیریت کارت های بانکی
برای استفاده از امکانات تجارت پی (فروشنده) مانند خرید شارژ و پرداخت قبض کافی است یک بار اطلاعات کارت بانکی خود را در نرم افزار تجارت پی (فروشنده) ثبت نمایید.

7) اختصاص کوپن
پس از تعریف کوپن های تخفیف در نرم افزار تجارت پی (فروشنده).می توانید به مشتریان خود، کوپن های تخفیف مختلفی را اختصاص دهید.

8) ارسال پیام و پیشنهاد
با استفاده از سیستم ارسال پیام و نوتیفیکیشن تجارت پی (فروشنده) می توانید طرح ها، تخفیفات و اجناس جدید خود را به مشتریان شبکه تجارت پی معرفی نمایید.

دانلود برنامه

شما می توانید نسخه اندروید برنامه تجارت پی (فروشنده) را دریافت نمائید.

دانلود برنامه تجارت پی (فروشنده) راهنمای برنامه تجارت پی (فروشنده) راهنمای نصب برنامه تجارت پی (فروشنده)

دانلود افزونه فروشگاه ها

چنانچه شما از فروشگاه های WordPress و OpenCart در وبسایت خود استفاده می کنید، می توانید با نصب افزونه ها از درگاه پرداخت موبایلی تجارت پی (فروشنده) استفاده نمائید.

افزونه فروشگاه ها