تکنولوژی پرداخت موبایلی:

در حال حاضر (اکنون) با داشتن کارت های بانکی کمتر کسی پول نقد زیادی را با خود حمل می کند. و در اغلب اوقات می توانیم بدون همراه داشتن پول نقد هزینه هایمان را پرداخت کنیم. بدون همراه داشتن پول نقد می توانیم از بقالی خرید کنیم، بنزین بزنیم، غذا سفارش دهیم و تمامی هزینه ها را با کارت بانکی خود پرداخت کنیم. (البته اگر کارت خوان جواب بده.)

با وجود تکنولوژی پرداخت موبایلی حتی دیگر نیازی به همراه داشتن کارت های بانکی سیستم های پرداخت با موبایل می توانند اطلاعات کارت های بانکی شما را روی گوشی هوشمند ذخیره نمایند تا در هنگام خرید تنها با گرفتن گوشی خود در مقابل بارکد فروشگاه، و وارد نمودن رمز کارت هزینه های خرید خود را با سرعت و امنیت بیش تر پرداخت نمایید.

تجارت پی: با موبایل خود پرداخت نمایید!

تجارت پی بستر بسیار امن و آسان پرداخت موبایلی است و دیگر نیازی نیست همیشه کیف پول یا کارت بانکی خود را همراه داشته باشید. با تجارت پی همیشه و همه جا خرید کنید و با موبایل خود پرداخت نمایید.

برای خرید از تجارت پی کافی است اطلاعات کارت های بانکی خود را در تجارت پی ثبت کنید . پس از آن می توانید با موبایل خود:

تجارت پی چگونه کار می کند؟

1) ثبت نام:
برای استفاده از تجارت پی اطلاعات کاربری و شماره موبایل خود را وارد نمایید.

2) فعال سازی و دریافت کد شناسایی:
پس از ورود اطلاعات کد فعال سازی تجارت پی برای شماره موبایل شما ارسال می شود. با ورود این کد نرم افزار تجارت پی شما فعال می شود.

3) اختصاص بارکد مخصوص به کاربر
بر اساس اطلاعات کاربری وارد شده تجارت یی بارکد شناسایی مخصوص به شما را تولید می نماید. که در فرایند خرید می توانید از آن استفاده کنید

4) فرآیند خرید
الف) بارکد فروشگاه را اسکن کنید
ب) مبلغ و رمز دوم کارت را وارد کنید
پس از پرداخت رسید پرداخت برای خریدار و فروشنده نمایش داده میشود

سایر امکانات تجارت پی:

دانلود برنامه

شما می توانید نسخه اندروید برنامه تجارت پی را دریافت نمائید.

دانلود برنامه تجارت پی راهنمای برنامه تجارت پی